Relaks i rekreacja

FILARÓWKA wyposażona jest w liczne miejsca do aktywnej rekreacji i relaksu, zarówno na świeżym powietrzu przy ładnej pogodzie, jak i w pomieszczeniach przy niepogodzie. U nas Państwo na pewno nie będziecie się nudzić. Do dyspozycji wszystkich wczasowiczów są pięknie wkomponowane w leśną zieleń: boisko do siatkówki, koszykówki, badmintona, tenisa oraz stół do ping-ponga. W szczycie sezonu letniego, polecamy dla najmłodszych pokazy cyrkowe, teatrzyki oraz kinder-karaoke. Dla rodziców natomiast, proponujemy plenerowy wieczorek taneczny - zapoznawczy oraz biesiadno-szantowe ognisko z kiełbaską i piwkiem w tle...A dla wszystkich KAROKE

Można także bez problemów skorzystać z profesjonalnego, płatnego kortu tenisowego usytuowanego w ośrodku wczasowym po sąsiedzku.

Na miejscu funkcjonuje również wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu wodnego: kajaków i łódek.

Na dzieci czeka uroczy plac zabaw wysypany plażowym, morskim piaskiem.

W razie niepogody, lecz nie tylko, zapraszamy pod dach do pomieszczeń: sali fitness-siłowni, do stacjonarnego stanowiska komputerowego z łączem internetowym i oczywiście do naszego baru. W barze oprócz drobnych przekąsek i napojów - (serwowanych w lipcu i sierpniu) - można pograć w profesjonalnego bilarda, w piłkarzyki lub poćwiczyć rzutkami celne oko w darta. Bar służy również jako duża świetlica, miejsce spotkań towarzyskich, rozrywki, muzyki, zabaw karaoke oraz oglądania telewizji plazmowej w systemie HD. Ponadto w wyznaczonych miejscach ośrodka dostępny jest bezpłatnie bezprzewodowy internet.

Miłośników przyrody zapraszamy do spaceru po naszym lesie. Ośrodek ma 1,5 ha powierzchni, z czego 1/3 stanowi piękny świerkowo-sosnowy las, z niskim poszyciem i bogatym runem leśnym. Od sierpnia można tu z powodzeniem zbierać grzyby.
Dla zainteresowanych przygotujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy wędkarzy, którzy będą mogli spróbować swoich sił w naszym kanale jeziora Sarbsk.